Adalar Masöz Bayan Astrid

Sarığımı sadece benimle sevişmek isteyen müşterilerle buluşmak için Adalar’a gittiğimde takarım. Normal hayatta saçlarımı açık bırakırım. Bir gün müvekkilimin evine gittiğimde merhum eşimin sarığını takmam istendiği için takmaya başladım. Yıkılmaz giydin ama artık sana ait. Adalar’ı eski eşi olarak görmesini sağladım. Bu türban olayı kız arkadaşlarının kulağına kadar geldi ve seninle dalga geçmek için sana Adalar aslı demeye başladılar. İyi vakit geçirdim. Bir erkek türbanla hayallerini gerçekleştirir ve türban uyumunu çok yönlü bir araç olarak görür.

Adalar Masöz

Size eşlik ettiğimiz bazı fantezilerden bahsedelim. Başındaki türbanı çıkarıp gözlerimi bağlasan bana sakso çekersin, türban takarsın, ellerini ters kelepçe gibi arkadan bağlarsın, saçından benimle asarsın, ben de takarım. Bir türban, kafasına bağlayabilirsin. Adalar’da çeşitli cinsel pozisyonlarla seks sonrası kafa kafaya. unuz ve sarığımla yapmak isteyeceğiniz fantezi fetiş konularına açığım diyen bir . Benim fantezilerime yenilerini ekliyorum. İstanbul’da başka bir Adalar masöz kadınla türban fantezisi yaşamak istemez, güzel göğüs uçlarımı yalamakla yetinmezsin.

Adalar Eve Gelen Masöz

Müşterilerin otel odalarını, apartman dairelerini veya evlerini ziyaret ederek görüşmeler yapar. Kendi evim yok, bu yüzden evime misafir davet edemiyorum. Seks için anal seksle savaşmıyorum. Cimcif yerine benim sarığımla rahat boşalabileceğinizi bir kez daha hatırlatın. Fantezi sevmiyorsanız, ben sizin Adalar eve gelen masöz tesettür fantezilerinizi yapmam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir